sobota, 14 września 2013

,,Layla i Ja'' - Jesienne Przemyślenia

Hejka. Jak już wiecie zaczęła już Astronomiczna Jesień. Przyszły zimne dni, deszcze, wichury. To czas, gdy ludzie i zwierzęta najczęściej chorują.
Tak też jest ze mną i z Laylą. Ja jestem przeziębiona, a Layla dostała bąbli na łapkach. :c Ja i moi rodzice smarujemy te bąble specjalna maścią jak narazie sprawuje się dobrze - bąble robią się mniejsze i mniej bolesne dla Layly. :)
Teraz (ponieważ jest jeszcze 8:31) - ja i Layla leżymy w łóżku. Choroby naprawdę wykańczają... 
Jeśli chodzi po spacery w okresie ,,Jesieni'' to stają się one coraz bardziej nieprzyjemne ze względu na pogodę, dlatego ja i Layla z upragnieniem czekamy na zimę. Oh, byłabym zapomniała! Ja i tata kupimy Layly na zimę ,,buciki'' takie nieprzemakalne. Layla będzie musiała się do nich przyzwyczaić.
Pewnie pomyśli sobie: -Co za dziwactwo zakładacie mi na łapki?! O_o
Ale to dla jej dobra. Zwłaszcza, że Zimą jest śnieg, który jest bardzo zimny, a Laylę bolą łapki. Mam nadzieję, ze szybko się przyzwyczai do tych bucików. :3

A tak z innej beczki to niedługo mam urodziny (31 październik). Zastanawiam się nad prezentami. Chyba poproszę o album dla psa, bo widziałam taki w sklepie, ale to nie wszystko. Prezenty będę związane z psami. Na pewno poproszę o coś, co będzie potrzebne do nauki sztuczek Layly, itp. Z resztą zobaczę co ciekawego będzie na Allegro. :) Ok, to na tyle. Pa. :*

4 komentarze:

 1. Ja też niedługo mam urodziny :) Tj. w pierwszy dzień jesieni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Extra, gdybym przez przypadek nie złożyła ci życzeń to byłoby źle, więc skladam je już teraz. Wszystkiego NAJ! :)

   Usuń
 2. Powstawiaj więcej zdjęć Layly :D
  To wszystkiego najlepszego, bo nie wiem, czy będzie jakaś notka w międzyczasie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok. Wstawię. ;)Dzięki. Na pewno będzie. ;D

   Usuń